1. W jaki sposób można dokonać płatności za zakupiony przedmiot?
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- kartą kredytową
- przelewem elektronicznym poprzez przelanie należności na nasze konto:

BANK PEKAO SA, konto nr 56124012421111001026706745

Kent Sp. z o. o.
ul. Nowodworcowa 23
81-581 Gdynia
poprzez serwis dotpay.pl należący do firmy DOTPAY.

2. Co to jest płatność przelewem natychmiastowym w DotPay?
Płatności w sklepie www.e-berg.pl dokonywane są za pomocą serwisu DotPay.pl, tzw. płatności natychmiastowe za pomocą kart kredytowych oraz przelewów z systemów bankowości elektronicznej większości polskich banków. Aktualną listę obsługiwanych banków i kart znajdziesz na stronie DotPay.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronę pytań i odpowiedzi DotPay.pl

3. Dlaczego przy wybraniu płatności DotPay muszę dokonać wpłaty na konto firmy innej niż wasza?
Płatności natychmiastowe działają w ramach systemu DotPay, który należy do firmy Dotpay Ltd. z siedzibą w Londynie. Posiadamy umowę z tą firmą, dotyczącą odbierania płatności natychmiastowych. W przypadku płatności DotPay to właśnie na konto tej firmy należy dokonać wpłaty. Wpłata jest następnie księgowana na naszym koncie w systemie DotPay, a zamówienie automatycznie otrzymuje status zapłaconego i jest realizowane.

4. Czy korzystanie z płatności DotPay jest bezpieczne?
Tak, DotPay.pl stosuje najbardziej zaawansowane ze wszystkich systemów płatności w Polsce rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo transakcji dokonywanych online. Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa najbardziej znanych i renomowanych instytucji na świecie (Thawte, SSL, 3D Secure, itp.), oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Dodatkowo system umożliwia skorzystanie z gwarancji DotPay, czyli możliwości zwrotu płatności za towary sprzedawane przez członków systemu DotPay. Tutaj znajdziesz więcej informacji o bezpieczeństwie w DotPay.